top of page
Žena v lotosu představují

JÓGA KYJOV

Kvalifikovaní lektoři, příjemné prostředí, dynamické i relaxační lekce.

 

Jóga je cesta. Vydejte se na ni s námi.

Výběr lekce: nabízíme tradiční lekce vycházející z klasické hatha jógy, power jógu, core jógu, jemnou či basic jógu vhodnou i pro úplné začátečníky. Všechny lekce jsou vedeny s důrazem na vysvětlení správnosti provedení asán, práci s dechem a dostatečné setrvání v pozicích. Součástí každé lekce je také závěrečná relaxace. Vyberte si lekci podle svého momentálního rozpoložení a fyzických možností. 

Rezervační řád: vzhledem k omezené kapacitě studia, doporučujeme provést rezervaci lekce.  Mějte prosím na paměti, že rezervace lekce je závazná.Lekci můžete zrušit nejpozději 6 hodin před jejím začátkem, a to v rezervačním systému či prostřednictvím sms, pro uvolnění místa jinému zájemci. Klientům, kteří opakovaně nezruší rezervaci objednaného místa v časovém limitu, může být omezena možnost rezervace. V případě příchodu na lekci bez rezervace je u rezervačně neobsazené lekce možné jít na lekci hned, případně se máte možnost na lekci dostat, pokud některý ze zarezervovaných klientů nepřijde. 

Co s sebou: prázdný žaludek (2 hodiny před lekcí byste neměli jíst vůbec nebo pouze lehké potraviny pro doplnění energie), pohodlné oblečení a chuť pro sebe něco udělat. V zimním období doporučujeme i teplejší oblečení pro závěrečnou relaxaci. Jógamatky a další  pomůcky máme k dispozici.

 

Na lekce prosím přicházejte s odpovídajícím předstihem, abyste se naladili na lekci a nerušili ostatní. 

Cena hodinové lekce je 150 Kč, senioři 140 Kč. Přijímáme platby online nebo hotovost před začátkem lekce. K zakoupení je i PERMANENTKA 10 vstupů za zvýhodněnou cenu 1400 Kč (rádi vystavíme doklad pro uplatnění příspěvku od zdravotní pojišťovny). Platnost permanentky je 6 měsíců od data jejího pořízení. Případné prodloužení platnosti lze provést zakoupením nové permanentky, platnost prodlužované permanentky se prodlouží o dobu platnosti permanentky nové.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme k dispozici na tel.: 777 475 258 nebo pište na marta@jogakyjov.cz.

bottom of page